wtorek, 24 marca 2015

Na początek

Postanowiłam napisać tego bloga mimo wcześniejszych niepowodzeń. Kto wie? Może  tym razem będzie wielkim sukcesem?
To fanfiction ma w sobie elementy  fantastyki. Wiele faktów związanych z boys-bandem jest tu zmienionych. Jedyne co jest tu takie same to wygląd, wiek chłopaków i prawdziwość zespołu one direction. Wszystkiego dowiecie się w swoim czasie. Miłego czytania. Mam nadzieje że Was zainteresuję historią Rosalie i będziecie tu od czasu do czasu zaglądać. /Panna Pasiut Junior

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz